Single-mode adapter ULTIMOD FC

DIP-L4233

Novo

Single-mode Adapter ULTIMODE A-533S (1xFC to 1xFC)

Više detalja

Dodatne informacije

Single-mode adapter ULTIMOD FC omogućuje povezivanje optičkih niti koje završavaju FC priključcima.
Specifikacije proizvođača:
FC/FC priključak
Za single-mode opremu
Materijal: plastika i keramika

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

Single-mode adapter ULTIMOD FC

Single-mode adapter ULTIMOD FC

Single-mode Adapter ULTIMODE A-533S (1xFC to 1xFC)

Write a review

30 ostali proizvodi u istoj kategoriji: