ETH.Media konverter UM M-207M

DIP-L11521

Novo

ETH.Media konverter UM M-207M omogućuje pretvaranje električnog signala (podataka etherneta), koji dolaze preko tipičnog STP/UTP kabela, u modulirani svjetlosni signal.

Više detalja

Dodatne informacije

ULTIMODE M-207 je pouzdan konverter koji omogućuje brz prijenos ethernet podataka putem jednonitnih optičkih vlakana do udaljenosti od 20 m. Konverter ima jedan SC priključak koji se koristi za slanje i primanje optičkog signala. Za to se koristi tehnologija podjele valnih duljina (WMD) - različite valne duljine svjetla lasera nose različite signale i to preko jedne niti. Zbog toga su značajno smanjeni troškovi instalacije. Ovaj set sadrži dva primopredajnika i napajanja.
Jedan od uređaja prenosi optički signal u III. transmisijski prozor (1550 nm), dok drugi koristi II. prozor (1310 nm). Osjetljivost prijemnika i izlazna snaga odašiljača prilagođeni su za prijenos do 20 km. U slučaju kraćih udaljenosti (do 2 km), potrebno je koristiti dodatni prigušivač (2 dB) na obje strane optičkog kabela.
ULTIMODE uređaji imaju MDI/MDIX autodetekciju i automatski mogu pronaći i postaviti vezu najveće brzine. ULTIMODE media konverteri su u potpunosti kompatibilni s IEEE 802.3 i IEEE 802.3u standardima.

Specifikacije proizvođača:

Standardi: IEEE 802.3u. IEEE 802.3u
LAN priključak: 802.3 (10Base-TX). 802.3u (100Base-TX / FX)
RJ-45 UTP / STP cat. 3. 4. 5. max 100m
Optički priključak: Single-mode vlakana (8,3 / 125μm 8.7 / 125μm 9 / 125μm 10 / 125μm...)
Valna duljina (Tx): 1310/1550 nm
Valna duljina (Rx): 1310/1550 nm
Optički konektori: 1xSC
Tx snaga: -15 ...- 3 dBm
Osjetljivost Rx:> -32dBm
Brzina prijenosa: 10/100 Mbps
Snaga: DC 5V / 2A
Raspon radne temperature: 0 ... 50 °C

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

ETH.Media konverter UM M-207M

ETH.Media konverter UM M-207M

ETH.Media konverter UM M-207M omogućuje pretvaranje električnog signala (podataka etherneta), koji dolaze preko tipičnog STP/UTP kabela, u modulirani svjetlosni signal.

Write a review

30 ostali proizvodi u istoj kategoriji: